Menu

Project CARS – Kask Kamerasından Oynanış Videosu - ebolax

“Yeter artık ertelenmesin!” diye isyan ettiğimiz, çılgın yarış oyunu Project Cars için, kask kamerasından oynanan bir oynanış videosu paylaşıldı.

Benim yarış oyunlarında en sevdiğim kamera açısı olan araç içi kamerasından Lotus 49 Cosworth ’67 ile Kaliforniya Pisti üzerinde atılan turdan alınan video kesinlikle çok etkileyici ve harika görünüyor. Sürüş hissi ve kamera açılarındaki gerçekçilik, ışık ve yansıma efektlerindeki detaylar, fren noktalarında kameranın hareketi ve süspansiyonların da tepkileri son derece etkileyici.

Project CARS, Playstation 4, Xbox One ve PC için 2 Nisan‘da piyasada olacak. Wii U çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!