Menu

Call of Champions – Maçları 5 Dakika Süren MOBA Oyunu! - ebolax

Spacetime Game tarafından geliştirilen MOBA oyunu Call of Champions için duyuru videosu yayınlandı.

Call of Champions, geleneksel MOBA oyunlarının aksine hızlı ve kısa süren maçlar hedefliyor. 3 yerine 2 koridora sahip olacak olan Call of Champions, mobil platformda yükselmek isteyen bir oyun. Oynaması bedava kategorisine girmesi beklenen oyunun yılın ikinci çeğreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Mobil alanda MOBA oyunlarına aslında yabancı değiliz. Örneğin The Witcher, mobil alana MOBA türüyle giriş yaptı. Peki, nasıl oluyor da Call of Champions beş dakika sürebiliyor?

Creep/minion’lar yok, eşyalar yok ve eşya marketi hiç yok, orman mı o da ne? Hiçbir şey yok hacı oyunda. Ama mobil oyun adamım bu! Otobüs beklerken atacağın maçları hedef almış adamlar. 

Buyrunuz MOBA’dan çok Team Deathmatch diyebileceğimiz oyunun duyuru fragmanı:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!