Menu

The Division, Alpha ve Beta Testleri Yapılacak! - ebolax

Reddit kullanıcılarından biri, The Division’ın resmi web sitesinde Alpha ve Beta’ya ait başvuru sayfasının kodlarına ulaştı ve site içerisinde gözüken bu kodlar ile, oyunun şirket dışında da test edileceği sonucuna varıldı haliyle. 

Aslında Ubisoft, oyunlarının kullanıcılar tarafından test edilmesine pek sıcak bakan bir firma değil ama Assassin’s Creed Unity’de yaşanan sıkıntılardan sonra bu tip bir uygulamaya gitmesi oldukça mantıklı.

Tabi işin bir de şu tarafı var; test kayıtlarını almak için web sayfası yapmak öyle atla deve bir iş değil. Ubisoft, her ihtimale karşı bu sayfaları hazırlatmış ve test falan yapmayacak da olabilir öyle hemen umutlanmamak lazım.

Eğer gelirse kesin olarak denemek istediğim bir oyun oluyür kendileri o yüzden umarım beta testi yaparlar.

Reddit kullanıcısı, konu ile ilgili şu videoyu yayınladı:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3098 posts
  • 122 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!