Menu

Garou: Mark of the Wolves, Mobil Platformlarda! - ebolax

Metal Slug ve King of Fighters gibi serilerin altına imzası bulunan SNK Playmore, Garou: Mark of the Wolves adlı bir başka klasiği daha mobil oyuncularla buluşturdu.

Fatal Fury serisinin dokuzuncu oyunu olan Garou: Mark of the Wolves, 1999 yılında yapımcının kendi sistemi Neo Geo için yayınlanmıştı. 2001 yılının eylül ayında Japonya’daki Dreamcast kullanıcılarıyla buluşan oyunun, PlayStation 2‘ye port edilmesi 2005, Xbox Live Arcade‘deki yerini alması 2009 yılını bulmuştu.

Neo Geo’nun 25. yıl dönümüne kısa bir süre kala Android ve iOS platformlarında yayınlanan oyun, yeni içerikler, kontrolcü desteği, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlar  ile oyunculara sunuluyor.

iOS : https://itunes.apple.com/tr/app/id958848462
Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snkplaymore.android013

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!