Menu

Enes Kanter, Oklahoma City’de! - ebolax

NBA‘de takas sezonunun son gününün büyük trade’lerinden biri, bir Türk oyuncudan geldi ve Enes Kanter, Batı Konferansı’nda şampiyonluk adaylarından olan Oklahoma City Thunder‘ın yolunu tuttu. 

Detroit, Utah ve OKC’nin dahil olduğu üçlü takasa göre; Thunder, Reggie Jackson’ı Detroit Pistons’a vererek Enes Kanter’i kadrosuna kattı. OKC pivotu Kendrick Perkins, Utah Jazz’ın yolunu tutarken, Pistons’dan DJ Augustin ve Kyle Singler Oklahoma City’nin yolunu tuttu.

Cenk Akyol’un da takımı değişti. Anadolu Efes‘te forma giyen ve NBA hakları Philadelphia 76ers’da bulunan Cenk Akyol da takasta kullanıldı. Denver Nuggets pivotu JaVale McGee, 76ers’ın yolunu tutarken, Cenk Akyol’un draft hakları da Denver’a geçmiş oldu.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!