Menu

Dragic Kardeşler, Miami Heat’te! - ebolax

Suns yönetimine olan güveninin sarsıldığını açıklayan ve takımdan ayrılmak istediğini açıkça dile getiren Goran Dragic, Miami Heat‘e gönderildi.

Takas süresinin dolmasına sadece birkaç saat kala gerçekleşen takas sonucunda Goran Dragic ve Zoran Dragic’i kadroya katan Miami Heat, Phoenix Suns’a Danny Granger, 2017, 2018 ya da 2019 draft haklarından biri ve 2021 draft hakkını verdi.

Öte yandan Miami Heat yönetimi Norris Cole, Shawne Williams ve Justin Hamilton’ı New Orleans Pelicans’a gönderirken, bu oyuncular karşılığında John Salmons ise Phoenix Suns’ın yolunu tuttu ancak Phoenix Suns yönetimi John Salmons’u serbest bıraktığını açıkladı. Oyuncunun Miami Heat’e katılması bekleniyor.

Miami Heat’in kanayan yarası point guard mevkii, sonunda düzgün bir adam buldu diyebiliriz ama Phoenix açısından bence kötü olmuş, ne yapacaklar Danny Granger’ı?

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!