Menu

Call of Duty: Advanced Warfare Mutliplayer Hafta Sonu Ücretsiz - ebolax

Artık her hafta bir platformda oyunu ücretsiz deneyebiliyoruz. Bu konuda özellikle Steam iyi çalışıyor ve bu hafta sonunun ücretsiz deneme oyunu da Call of Duty: Advanced Warfare oluyor. (Oyunun multiplayer kısmı ücretsiz, Single Player’ı ücretsiz test edecek halin yok tabi)

Ayrıca oyunu deneyip sevenler için hafta sonu %34’lük bir indirim sizleri bekliyor. Yani hafta sonu boyunca oyunu istediğiniz gibi deneyebilir ve eğer hoşunuza giderse 100 TL yerine 65 TL vererek oyuna sahip olabilirsiniz.

Aslında doların fırladığı şu dönemde 65 TL, Activision’ın son Call of Duty oyunu için inanılmaz düşük bir fiyat. Normalde COD’un baya eski oyunları bile 40-50 dolar arasında etikete sahip oluyorlar.

http://store.steampowered.com/app/209650/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!