Menu

Project Cars Ertelendi! - ebolax

Yarış oyunu hayranlarının belki de son dönemde en çok beklediği oyun olan Project Cars, Mart ayında çıkışını yapacaktı fakat oyunun dağıtımcısı Bandai Namco Entertainment, Project Cars’ın ertelendiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada oyunun 2 Nisan‘da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacağı belirtiliyor. Firma ertelemenin gerekçesi olarak oyunda yapılacak son ayarlamaları gösteriyor. Geliştirici ekip Slightly Mad Studios‘un başkanı Ian Bell, erteleme için şu yorumları yaptı:

“Oyuncuların Project CARS’ı bir an önce denemek istediğini bildiğimiz için çıkış tarihini değiştirmek çok kolay bir karar olmadı ancak bu fazladan günler, oyunculara hak ettiği oynanış deneyimini sunmamıza olanak sağlayacaktır. Oyun Nisan ayının başlarında çıkışını yaptığında bekleyişin değeceğine emin olabilirsiniz.”

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!