Menu

Humble Bundle’dan 2. Square Enix Fırsatı! - ebolax

Humble Bundle yine coştu ve daha önce çıkardığı Square Enix paketinin (havada kapmıştım) ikincisi olan Humble Square Enix Bundle 2 paketini çıkarttı (bunu da havada kaptım). Humble Bundle’da genelde bağımsız yapımları görsek de, bazen üst düzey firmalar da kendini gösteriyor ve çok iyi oluyor bea!

Önümüzdeki iki hafta boyunca satışta kalacak olan kampanya kapsamında istediğiniz fiyatı ödeyerek Hitman: Absolution, Supreme Commander 2 ve Android için Hitman GO’ya erişebiliyorsunuz. Eğer ödediğiniz fiyatı ortalama seviyeye çekerseniz (şu anda 6.73 dolar) bu oyunların arasına Thief, Murdered: Soul Suspect ve Deus Ex: Human Revolution ekleniyor. Pakete 15 dolar ya da üzerini ödeyecek olursanız da Tomb Raider ile Sleeping Dogs’u ekliyorsunuz oyunlarınızın arasına.

https://www.humblebundle.com/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!