Menu

The Crew İçin Yeni Araçlar ve Oyun Modu Geldi - ebolax

Ubisoft, The Crew için “The Speed Live” isminde bir güncelleme ve “The Speed Car Pack” isminde bir DLC yayınladı.

Herkes için ücretsiz olan The Speed Live güncellemesi 2-8 kişi oynayabileceğiniz Eliminator PvP modunu oyuna ekliyor. Bu modda alışık olduğunuz birbirini etkisiz hale getirme dinamikleri bulunmakta. Kovalamaca sürerken süre sona erdiğinde sonuncu olan oyuncu bir can kaybediyor. Güncelleme ayrıca yeni görevler ve kişiselleştirme öğeleri de ekliyor.

The Speed Car Pack isimli DLCSaleen S7 Twin Turbo, Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series ve Alfa Romeo 4C’yi özel performans seçenekleriyle oyuna ekliyor.

Aha videosu da şu:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!