Menu

Knicks, Amar’e Stoudemire’a Yol Verdi! - ebolax

Kabus gibi bir sezon geçiren ve gelecek sezonların planlarına çok erken başlayan New York Knicks, Amar’e Stoudemire ile yollarını ayırdı.

6 kez All-Star olan oyuncu için bir çok Batı takımı şimdiden sıraya girmiş durumda. Lig kaynaklarından alınan bilgilere göre Dallas Mavericks en önemli aday konumda. San Antonio Spurs ve Golden State Warriors da eski yıldızı kadrolarına katmak isteyen diğer batı klüpleri olarak kulislerde konuşuluyor.

Hey gidi bee! Ulen Amar’e bu hallere düşecek adam mıydı? Zamanında Phoenix Suns’da Steve Nash ile beraber defans falan düşünmeden, belki de NBA’in en göze hoş gelen basketbolunu (hücum anlamında) oynayan takımda deli oynardı deliii. Tim Duncan’ı (en iyi zamanlarında) perişan ettiğini bilirim ama New York’a geldikten sonra hem biraz bozuldu, hem yaşlandı (çoğunlukla atletizme dayalı bir oyunu olduğu unutulmamalı) hem de sakatlıklar oyununu çok etkiledi.

Bakalım yeni takımı ne olacak? Eğer Dallas Mavericks’e giderse Dallas hakkaten All-Star takımı gibi olacak. San Antonio’nun pek tercih edeceğini sanmıyorum ama Golden State’e de iyi bir katkısı olabilir.

Edit : Amare, Dallas Maverick ile anlaştı.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!