Menu

Carmageddon: Reincarnation Açık Beta Aşamasında - ebolax

Gelmiş geçmiş en vahşi araba yarışı serisi Carmageddon‘un yeni oyunu Carmageddon: Reincarnation, açık beta aşamasına girdi. Genelde beta versiyonlarda oyunun bir kısmı eksik olur veya yalnızca bir modu test edebiliriz ama Reincarnation’da çoklu oyuncu modu dahil, bütün oyun modlarını beta içerisinde deneyimleyebiliyoruz.

Açık beta için yayınlanan videodan gördüğümüz kadarıyla oyunun grafikleri pek aman aman değil ama Carmageddon’un asıl olarak oynanışı çok keyifli olduğu için grafiklere pek bakmayın zaten.

Oyun, PC (Steam), OS X, Linux, PS4 ve Xbox One platformları için çıkacak. 

Ahanda açık beta için yayınlanan “Valentine’s Day Massacre” isimli video:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!