Menu

Mortal Kombat X İçin Demo Yayınlanmayacak - ebolax

Ed Boon, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, 14 Nisan‘da piyasaya çıkacak olan Mortal Kombat X için Demo sürümünün gelmeyeceğini belirtti.

Oyunun geliştiricisi Netherrealms Studios, Mortal Kombat 9 ve Injustice:  Gods Among Us için oyunların çıkışından önce deneme sürümlerini yayınlamıştı.

Şimdi ne oldu da demo yok sayın Boon! Yoksa oyununuza eskisi kadar güvenmiyor musunuz haaa?

35 yıllık yaşamımda şimdiye kadar 4-5 tane falan oyunun demosunu oynamışımdır heralde. PC oyuncusu olduğum içün demo oynamak yerine oyunu crack olarak oynayıp beğenirsem almayı tercih ediyorum açıkçası ama konsol oyuncularının böyle bir seçeneği olmadığından dolayı onlara demo lazım tabi bir yerde.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!