Menu

Hitman: Agent 47 – Film Fragmanı - ebolax

Hitman oyununun ikinci beyazperde uyarlaması olacak olan Hitman: Agent 47 için resmi fragman yayınlandı. Oyun dünyasındaki popülerliğine rağmen ana karakterimiz Agent 47, 2007 yapımı filmde serinin en ateşli hayranları tarafından bile yerden yere vurulmuştu.

20th Century Fox’un yapımcılığını üstlendiği filmin ilk fragmanı, oyunun hayranlarını mutlu edebilecek mi bakalım?

Agent 47’yi bu sefer, romantik filmlerden ve Homeland dizisinden tanınan Rupert Friend canlandırıyor. Oyuncu fiziksel olarak Hitman için biraz çelimsiz görünüyor açıkçası. İlk filmdeki başrol oyuncusu Timothy Olyphant, Agent 47’ye daha yakın bir oyuncuydu bence.

28 Ağustos 2015 tarihinde ABD’de gösterime girecek filmin fragmanı da şu:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!