Menu

Xiaomi Redmi 2 Enhanced Edition Duyuruldu - ebolax

Xiaomi‘nin belki de en çok satan serisi olma ünvanına sahip Redmi, geçtiğimiz Ocak ayında devam versiyonu olan Redmi 2’i çıkarmıştı. Önceki versiyona göre RAM ve depolama konusunda değişiklik içermeyen model yenileniyor.

Büyük ihtimalle gelen tepkilerden dolayı geliştirilen Redmi 2 Enhanced Edition, 1 GB RAM yerine 2 GB ile ve 8 GB depolama kapasitesi yerine 16 GB olarak geliyor. Fiyatı da bu gelişmeler paralelinde biraz daha yükselmiş durumda.

Xiaomi-Redmi-2

Modelin değişmeyen özellikleri (Redmi 2’nin de özellikleri olüyür bunlar) 4.7 inçlik 720p ekran, 64-bitlik Snapdraon 410 yongaseti, microSD yuvası, 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 2MP çözünürlüğünde ön kamera, Android 4.4 (Xiaomi’nin özelleştirdiği muhteşem Android demek lazım tabi) işletim sistemi ve 2200 mAh gücünde batarya olarak sıralanıyor. Redmi 2 Enhanced Edition modeli 128 $ yaklaşık fiyat etiketi ile 13 Şubat’taki Xiaomi bahar festivalinde satışa sunulacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!