Menu

Insurgent – Film Fragmanı - ebolax

Amerikalı yazar Veronica Roth’un Divergent Üçlemesinin ikinci kitabının filmi olan Insurgent için yeni bir fragman yayınlandı.

Red, Time Traveler’s Wife gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız Alman yönetmen Robert Schwentke’nin yönettiği film, futuristik bir distopyada geçiyor. Beş farklı fraksiyona bölünen toplum, birbirinden kopuk, rezil bir biçimde yaşıyor ne kadan da kötü bir olay!

Filmin başrollerinde Shailene Woodley, Miles Teller ve Kate Winslet gibi oyuncular var ve film, 20 Mart‘ta vizyona girecek.

Şahsen ilk film olan Divergent’i pek beğenmemiştim. Yani toplumun sınıflara ayrılması tamam da ne o öyle işi gücü hoplayıp zıplamak olan sınıf? Bilmiyorum kitabı güzel olabilir ama film olarak pek olmamış diyorum. Insurgent’ı da sinemada değil evde izlemeyi tercih edeceğimdir.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!