Menu

Artık Spider-Man’i Marvel Filmlerinde Görebileceğiz! - ebolax

Marvel sonunda Spider-Man karakterinin kendi filmi dışındaki filmlerde görünebilmesi için Sony ile anlaştı. Şimdi diyeceksin “ulan Marvel’ın değil mi zaten Spider-Man?” ama işin aslı o değil. Sony, Spider-Man filmlerinin baş finansörü, dağıtımcısı ve son söz sahibi. Yani şu anda Spider-Man karakterinin sinema dünyasındaki sahibi Sony.

Çizgi roman dünyasının da en önemli olaylarından biri olan Civil War, daha sonrasındaysa Infinity War gibi olaylara daha gelmedik sinema tarafında ve yakında bu konulara da değinilecek. Marvel’ın Sony ile anlaşması sonucunda, Spider-Man karakteri olmadan feci kuru kalacak bu olayların filmlerini Spider-Man karakteri dahil bir şekilde izleyebileceğiz. Çizgi romanlarda Örümcek Adam gayet önemli bir yer tutuyor bu olaylarda.

Spider-Man’in ilk olarak hangi filmde gözükeceği ise merak konusu. Tahminler Captain America: Civil War yönünde (özellikle anlaşma yapıldıktan sonra planlarda yoksa bile eklenir bence) ama bir bakmışsın Avengers: Age of Ultron filminde görünmüş belli olmaz (ama bu filmin çekimleri sırasında anlaşma yoktu yani muhtemelen görünmeyecek veya sahneleri çektiler anlaşma olursa koyarız dediler). Bunların hiçbiri olmassa Infinity War ikilemesinde Spider-Man’in de olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Sony ve Marvel ortaklığında tekrar başlayacak olan yeni Spider-Man filminin de  2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Yani Spider-Man’in, Marvel filmlerinde görünmesi süper ama yeni Spider-Man serisinde yine oyuncuları değiştirirseniz işin boku çıkacak artık. Bu son The Amazing Spider-Man serisindeki kadro gayet güzel bence.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!