Menu

Tropico Geliştiricisinden Yeni RPG Oyunu, Victor Vran - ebolax

Başarılı Tropico serisiyle tanınan Haemimont Games, yeni bir oyun duyurusu yaptı. Victor Vran ismindeki yapım belirtilene göre Diablo tarzına benzeyen bir action RPG oyunu olacak.

Haemimont, yaptığı açıklamada amaçlarının, oyuna pek çok eşya eklemek ve savaş dinamiğini büyük ölçüde değiştirecek özel hareketler ekleyerek bu oyun türünü değiştirmek olduğunu belirtiyor. Bunun yanında oyunda bulunacak zıplama mekaniğinin de Victor Vran’ı diğer aksiyon RPG oyunlarından kendini ayıracağını söyleniyor. Ayrıca güzel haber, oyunda co-op modu da olacak.

Şimdilik PC‘ye özel olarak geliştirilen Victor Vran’ı ilerleyen dönemlerde başka platformlara da görebiliriz. Oyun bu yaz Steam Erken Erişim‘deki yerini alacak.

Aha şu da duyuru videosu:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!