Menu

Heroes of the Storm’a Lost Vikings İçerikleri Geliyor - ebolax

Önümüzdeki hafta Blizzard‘ın Heroes of the Storm takımı Twitch üzerinden bir yayın düzenleyecek ve bu yayında oyuna eklenecek yeni içerikler de ilk kez kendini gösterecek.

Battle.net üzerinden yapılan duyuruda yayın adının The Lost Edition olduğu belirtilmiş. Duyuruya eşlik eden görselde ise Viking temalı giyinen sunucuları görüyoruz. Eee biraz kafayı çalıştırdığımız zaman bu ikisini birleştirince yayının The Lost Vikings temalı olacağını anlamak çok da zor olmuyor. Belirtilenlere göre yayın içerisinde yeni karakterler, kostümler ve dahası tanıtılacak ve yayın 11 Şubat‘ta yapılacak.

The Lost Vikings oyununu bilmeyenler için aslen Interplay Entertainment’ın klasik oyunlarından biri olduğunu ve 1992 yılında yayınlandığını, daha sonra 2003 yılında Blizzard Entertainment tarafından alındığını belirtelim. Çok eskiden Amiga’da ve askerde SNES Emulatörüyle deli gibi oynardım hey gidi bee!

Ahanda The Lost Vikings oyunu şöyle bir şeydi:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!