Menu

Cities XXL Oyununu Satın Alanlar İsyanda! - ebolax

Geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden piyasaya çıkan şehir yönetimi simulasyonu Cities XXL oyunculardan yoğun tepkiler alıyor. Kasım 2014‘te duyurulan oyunun, Çoklu-Çekirdek desteği, ve birçok yeni özellik ile çıkacağı duyurulmuştu ama kullanıcıların belirttiğine göre bunların hiçbiri yapılmadı.

Steam üzerinden tepkilerini dile getiren oyuncular oyunun bir önceki oyunla tıpa tıp aynı olduğunu, aradaki tek farkın siyah arayüz olduğunu, performans sorunlarının devam ettiğini, hatta haritaların bile değişmediğini belirttiler. Hatta ilginç bir şekilde Cities XXL bilgisayarın görev çubuğunda hala Cities XL olarak görünüyormuş!

Tabi oyuncular bu oyuna para vermek istemedikleri için paralarını geri istemişler ve büyük ihtimalle H1Z1’de olduğu gibi Steam üzerinden paralarını geri alabilecekler.

Oyunun geliştiricisi Focus Home Interactive tarafından konu ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı ama bu söylenenler doğruysa çok büyük dayak var akşam çıkışta.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!