Menu

Assassin’s Creed: Unity – Türkçe Yama Yayınlandı - ebolax

Daha önce Assassin’s Creed 2, AC: Brotherhood, AC: Revelations, AC 3 ve AC 4 Türkçe yama projelerinde çalışmış olan çeviri ekibi bu sefer de Assassin’s Creed: Unity’e el attı ve gayet başarılı bir iş çıkardı.

10 kişilik ekip sadece 75 günde 200.000 kelime içeren oyunun çevirisini tamamlamayı başardı. Ayrıca duyurdukları tek projeleri bununla da sınırlı değil. Daha önceden yapmış oldukları yamalardan elde ettikleri metinleri kullanarak Animusprojesi.com adı altında en büyük Türkçe Assassin’s Creed bilgi bankasını kurmayı hedefliyorlar.

assassins_creed_unity_turkce_yama2

Siteleri şimdilik sadece AC2 ve AC: Brotherhood veritabanı bilgilerini içeriyor olsa da site sürekli olarak güncellenmekte ve gelecekte bütün AC oyunlarının veritabanlarını kapsayan yüz binlerce kelimelik dev bir bilgi bankası haline gelecek.

assassins_creed_unity_turkce_yama

Animus Projesi ekibi, bunların yanında AC: Unity – Dead Kings‘i ve AC Rogue‘u da çevireceklerini duyurdu.

http://animusprojesi.com/assassins-creed-unity-turkce-yama/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!