Menu

Steam’den Square Enix Oyunlarına Büyük İndirim! - ebolax

Olm adamlar deli indirim yapmış hakkaten, bazı oyunlar (özellikle collection’lar) kesinlikle kaçmaz!

Steam’de “Square Enix Publisher Weekend” adı altında 5 – 9 Şubat tarihleri arasında sürecek olan çılgın bir indirim başladı. Tomb Raider, Thief, Final Fantasy, Just Cause, Hitman, Deus EX, Dungeon Siege gibi serilerin bütün oyunlarında %85’e varan (genelde %75 – %80 arasında) indirimler oyuncuların aklını almış durumda. Ayrıca bu serilerin collection versiyonları, serinin bütün oyunlarını gayet uygun bir fiyata alabilmenizi sağlıyor. Bu serilerin dışında da oyunlar var tabisi Square Enix bu lan boru mu?!

Buyrun bakalım Collection sürümlerindeki indirimler şöyle (Collection sürümlerindeki bütün oyunlar ayrı ayrı da indirimli satılıyor bu arada) :

Tomb Raider Collection -80% 23,00 TL

Thief Collection -75% 16,25 TL

Just Cause Collection -80% 29,00 TL

Deus Ex Collection -80% 11,00 TL

Hitman Collection -80% 11,80 TL

Dungeon Siege Collection -75% 7,75 TL

Eidos Anthology (34 Oyun) -85% 48,00 TL

http://store.steampowered.com/sale/squareenixpublisherweekend2015/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!