Menu

Persona 5 – Oynanış Fragmanı - ebolax

Playstation 3 ve Playstation 4 için geliştirilen Persona 5 için, oyun içi görüntülerini de içeren bir tanıtım videosu yayınlandı.

Videoda gizemli bir Phantom (hayalet) karakter dikkatimizi çekiyor ve her biri maske takan 3 diğer karakteri de (kız, erkek ve kedi) gördüğümüz zaman “noliy la?” soruları kafamızda yankılanmaya başlıyor. Grafiksel olarak oldukça başarılı gözüken oyunda anime tarzında hazırlanmış sinematik sahnelerin de olduğunu söyliyim ben sana.

Persona 5’in menüsüne baktığımızsaysa Skill (Yetenek), Item (Eşya), Equip (giyim-kuşam) gibi bölümler görülüyor. Karakterler üzerindeki silahlar, tabancalar, Protector (koruyucu), aksesuar ve giysi gibi alanlarda da değişiklik yapabilmemiz de cabası. Videonun sonunda olan oluyor ve ana karakter, Persona‘sına dönüşüyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!