Menu

Battlefield 4 İçin Yeni Yama Mart Ayında - ebolax

Şu sıralar Battlefield: Hardline’ın 2. betasıyla haşır neşir olsak da, bu senenin sonuna kadar Battlefield 4‘e destek vereceğini açıklayan Electronic Arts,  sözünü şimdilik tutuyor.

EA resmi açıklamayı yaparak, gelecek ay çıkacak olan yeni yama ile birlikte Battlefield 4’ün en sevilen haritalarından  Siege of Shanghai ve Zavod 311‘e gece haritası yayınlayacak. Ayrıca yama, oyunda yaşanan performans sorunlarını da giderecek.

siege-of-shanghai-night

Şahsen performans sorunu yaşamıyorum ama haritaların gece versiyonları hakkaten tatlı olur, oynarız hacııı! Zayanora ekibi olarak Battlefield 4’e daha yeni sarmış olmamız, bu haberleri bizim için çok daha güzel yapıyor.

Yalnız Zavod 311 şu haliyle bile deli karışık, bir de gece olursa bildiğin Hardline’a döner oyun.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!