Menu

The Sims 4 – Türkçe Yama Çıktı - ebolax

Eylül 2014‘de, oyunda bulunmayan özelliklere tepkilerle beraber çıkışını yapan The Sims 4, gelen tepkilere gayet olumlu dönüşler yaparak kendisini oldukça düzeltti ve son durumu gayet oynanası bir oyun haline geldi.

Techno Game ekibi oyundaki bir eksiği daha giderdi ve Türk oyuncular için oyunu Türkçe hale getirdiler. Çeviri işlemleri üzerinde aylardır çalışan ekip, oyun içi, karakter oluşturma ekranı ve menüler dahil olmak üzere oyunu %100 Türkçe hale getirmiş.

The Sims tarzı oyunlar Türkçe olarak kesinlikle çok daha güzel hale geliyorlar. Tamam İngilizcemiz var bir yere kadar ama Türkçe’nin rahatlığı bambaşka.

http://technogame.net/sims-4-turkce-yama/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!