Menu

Duke Nukem 3D, Android’e Geliyor! - ebolax

Oyun tarihinin en efsanevi FPS oyunu olan Duke Nukem 3D, daha önce Megaton Edition adı altında PS Vita, PC ve PS4 için satışa sunulmuştu. Şimdi de Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection ismiyle Android platformu için duyuruldu.

Geliştirici Voidpoint‘in belirttiğine göre orjinal Duke Nukem 3D dışında, daha önce çıkmış olan 3 adet DLC paketi, Playstation 1 ve Nintendo 64 sürümleri ile birlikte Android kullanıcılarının karşısına çıkacak. Playstation 3 ve Xbox 360 controller desteği de olacak olan yapım yakında satışa sunulacak.

Duke Nukem 3D yazısı yazılır da, Megadeth‘in yapmış olduğu (Evet Megadeth) Duke Nukem 3D’nin harika giriş müziği paylaşılmaz mı? Come get some!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!