Menu

Blizzard, Warcraft 3 Modellerini, Starcraft 2 Modcularına Sundu - ebolax

Blizzard bugün Warcraft 3’ün resmi modellerini, Starcraft 2 mod geliştiricileri ile paylaştı.

Paylaşım, Arcade Mode’da yani StarCraft 2 komünitesi için yaptıkları modları veya dosyaları paylaştıkları portalda yayınlandı. Oyuna sahip olan herkes bu portal üzerinden yeni modeller, dosyalar indirebiliyor.

StarCraft 2 motorunun modlanmaya oldukça açık olması ile hali hazırda StarCraft’ı baştan aşağı değiştiren modlar yapılmıştı ve artık oyuncular StarCraft’ın dışına çıkmak istiyorlardı. Bunu gören Blizzard durur mu? “Alın Warcraft 3 yapın” diyerekten, Warcraft 3’e ait bütün ırkların hero modelleri, yapı modelleri, büyü efektleri, oyun içi sesler, müzikler ve arayüz modellerini modcularla paylaştı.

Şöyle bir StarCraft 2 mod videosu ile yazımıza son verelim.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!