Menu

Project Cars, Gerçeğe Karşı 2 - ebolax

Yarış oyunu severlerin heyecanla beklediği Project Cars, muhteşem grafikleri ile özellikle PC’leri terletecek bir oyun olacak. Ayrıca gerçekçi yarış fizikleri ile de gönüllerde taht kuracağı yüksek ihtimal bir oyun.

Daha önce de yayınladığımız “Project Cars, gerçek hayata karşı” tadında hazırlanan ve gerçekte de bulunan pistlerde, Project Cars oyun içi videosu ile gerçek hayatta bu pistte yapılmış bir sürüş videosunu karşılaştıran videolara bir yenisi daha eklendi. Dünyaca ünlü Laguna Seca pistinin oyun içinde ve gerçek dünyada nasıl göründüğünü izleyiverin gari.

20 Mart‘ta PlayStation 4, Xbox One, Steam OS ve PC için piyasaya çıkacak yapımın ilerleyen zamanlarda Wii U‘ya da konuk olması bekleniyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!