Menu

Battlefield: Hardline – 2. Beta Tarihi Kesinleşti - ebolax

Visceral Games tarafından geliştirilen ve Battlefield serisini askeri temadan alıp hırsız – polis temasına taşıyan Battlefield: Hardline, ilk betasında baya bir eleştiri almıştı ve Visceral Games bu eleştirileri ikinci beta için değerlendireceğini belirtmişti.

2 gün önce sızan beta tarihi resmi olarak da açıklandı ve Battlefield: Hardline‘ın yeni multiplayer betasının 3 Şubat – 8 Şubat tarihleri arasında yapılacağı kesinleşti. Oyunun betası bir önceki neslin konsolları da dahil olmak üzere bütün platformlarda düzenlenecek ve açık bir beta olacak. Yani isteyen herkes oyunu bu tarihler arasında test edebilecek.

Downtown, Dust Bowl ve Bank Job olmak üzere üç farklı haritanın eşlik edeceği Battlefield: Hardline betasında Hotwire, Heist ve Conquest modları yerini alacak. Bunların haricinde oyunun Hacker isimli sistemi de ilk kez bu betada görücüye çıkacak. Hacker sistemi sunucuda aktif edildiğinde taraflar belirli yerlerdeki güvenlik kameralarını hackleyerek görsel açıdan harita kontrolünü sağlayabilecek. Hacker sistemi, oyunun üç modunda da kullanılabilir olacak.

Buyrun oyunun ikinci betası için bir de video paylaştı adamlar. Bu arada oyun, 17 Mart‘ta Kuzey Amerika, 19 Mart‘ta ise Avrupa’da piyasaya sunulacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!