Menu

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered – Çıkış Videosu - ebolax

Beyond: Two Souls ile Heavy Rain‘i geliştiren Quantic Dream‘in, efsanevi aksiyon macera oyunu Fahrenheit: Indigo Prophecy‘nin Remastered sürümü, PC, Linux, Mac ve iOS için duyurulmuştu.

İlk olarak 2005 senesinde PC, PlayStation 2 ve Xbox için piyasaya çıkan Fahrenheit: Indigo Prophecy, 2007’de Xbox 360‘a çıkmıştı. Şimdi ise yenilenmiş grafikleri, yüksek çözünürlüğü, yüksek dokuları ve ek özellikleri ile 29 Ocak‘ta tekrar çıkış yapacak.

Bu aralar Remastered kisvesi altında eski oyunları tekrar tekrar yayınlamak da fena moda oldu ve 2015 senesini bunlarla geçirecek gibi görünüyoruz. Adamların da işine geliyor tabisi, oyunun kodları herşeyi hazır zaten, grafikleri yenile sür ortaya ortalama bir ücretle ve götür parayı.

Buyrunuz oyunun yayınlanan çıkış videosu.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!