Menu

Blizzard, Hearthstone’a Ayar Çekmeye Devam Edecek - ebolax

Goblins vs. Gnomes güncellemesinden sonra bazı kartlar için dengelemeler yapacağını belirten Blizzard, Hearthstone‘un bir sonraki güncellemesine dair açıklamalarda bulundu.

Özellikle 1 Mana karşılığında oynayabileceğiniz bir karta göre önemli bir özelliğe sahip olan Undertaker kartına odaklanan güncelleme ile Undertaker artık oynadığınız Deathrattle kartlara +1/+1 vermek yerine yalnızca +1 atak verecek. Böylece oyunun erken aşamalarında karşı taraftaki oyuncunun fazla hasar almasının önüne geçilecek.

Basit bir kart oyunu diyorsun ama zilyon tane olasılık yüzünden oyundaki bazı kartların olması gerekenden daha fazla avantaj sağlaması kaçınılmaz oluyor. En güzeli iskambil kartlarıyla oynanan oyunlar hacı bence onlardan şaşmamak lazım :)

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!