Menu

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition Android Sürümü İndirimde - ebolax

2014 Aralık ayında karşımıza çıkan Baldur’s Gate II: Enhanced Edition‘ın Android sürümü kısa bir süreliğine indirime girdi.

Normalde 20.99 TL‘den satılan oyun, indirimle birlikte 9.51 TL‘den satışa sunuldu. İndirimli fiyat bile pek çok oyuncuya göre pahalı gelse de, oyunun yan görevler dahil edildiğinde 300 saati bulan ejderha ve zindan temalı bir RPG deneyimi sunduğunu unutmamak gerek. Ayrıca içinde Drizzt Do’urden de var :)

Tabletler için optimize edilen ancak, akıllı telefonlar üzerinde de çalışan Baldur’s Gate II: Enhanced Edition’ın Android sürümünü ben şu anda aldım şahsen ve sen de almak istiyorsan buyur linke tıkla. Bu arada oyun 2.40 Gigabyte yer istiyor onu da unutma.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beamdog.baldursgateIIenhancededition

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!