Menu

Life is Strange – İlk 20 Dakika Oynanış Videosu - ebolax

Hacı baştan söyliyim oyunu bekliyorsan, hastasıysan izleme bu videoyu çünkü spoiler‘ın kralı bu videoda! :)

Remember Me‘nin geliştiricisi Dontod Entertainment‘in PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC için geliştirdiği Life is Strange‘in çıkışına kısa süre kala oyunun ilk 20 dakikasına ait bir oynanış videosu yayınlandı.

Bölümler halinde piyasaya çıkacak olan oyunun ilk bölümünün, ilk 20 dakikasında olaylar gelişiyor (ooo neler neler). Videodan oyunun oynanışına ve grafiklerine bakabilir, ona göre satın alabilirsiniz. Oynanış tarzı yani karakter animasyonları, hava durumu, modellemeler, doğal olarak Remember Me gibi gözükse bile bazı seçimlerin de Telltale Games’in oyunlarındaki gibi olduğunu görüyoruz (mesela çanta karıştırma ve ekipman değiştirme gibi). Videosundan izlediğim kadarıyla gayet cici görünüyor oyun onu da belirteyim.

Life is Strange’in ilk bölümü 30 Ocak‘ta piyasadaki yerini alacak ve 4.99 dolara satılacak (bizim Steam’de 10 TL). Oyunun her bölümü ayrı ayrı satılacak ama isteyen basacak parayı ve tüm bölümleri satın alabilecek (zaten böyle bir oyunun yalnızca ilk 2 bölümünü alayım diyen çıkmaz heralde). İlk bölüm 4.99 dolara satılırken 2 ile 5. bölüme kadar olan kısımlar 16.99 dolara satılacak ve tüm beş bölümü satın almak istiyorsanız da 19.99 dolara satın alabileceksiniz. Yani adamlar diyor ki al bütün bölümleri geç. 

http://store.steampowered.com/app/319630/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!