Menu

Grim Fandango Remastered – İlk İnceleme Puanları - ebolax

LucasArts‘ın 1998 yılında piyasaya çıkardığı, point & click adventure oyunlarının efsanelerinden Grim Fandango’nun yenilenmiş sürümü olan Grim Fandango Remastered, bugün itibarıyle çıkışını yaptı ve hemen ardından ilk inceleme puanları da yayınlandı.

Aslında zaten efsane olan bir oyunun nesine inceleme yaptılar o ayrı konu ama yapmış adamlar şimdi ne desem boş. Zaten etkileyici bir oyun olan Grim Fandango’nun bu sürümünde kullanılan 3 boyutlu grafikler olumlu eleştiriler almış. Ayrıca Monkey Island’ın remastered sürümlerinde olduğu gibi tek tuşla eski grafiklere geçmenin, günümüz teknolojisiyle o zamanı karşılaştırma şansı sunduğu, bunun da farklı bir deneyim olduğu söyleniyor.

Ahanda oyuna verilen puanlar.

GamesRadar 3.5/5
IGN 9.3/10
IncGamers 9/10
Destructoid 9.5/10
GameInformer 7/10
Eurogamer 8/10
Digital Spy 4/5

GamesRadar ve GameInformer nasıl bir kafayla inceledilerse oyunu artık…

http://store.steampowered.com/app/316790/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!