Menu

Resident Evil: The Final Chapter Çekimleri Ağustos’da Başlıyor - ebolax

Zombi furyasının bu kadar tavan yaptığı şu dönemde, Resident Evil gibi zombi temasını çok iyi kullanan bir seri, filmin yıldızı Milla Jovovich‘in hamileliği nedeniyle askıya alınmıştı.

Nihayet Jovovich’in hamilelik ve hamilelik ertesi dönemi gayet sağlıklı bir şekilde geçti ve Resident Evil: The Final Chapter‘ın çekimleri Ağustos ayında başlayacak. 

The Final Chapter, vizyona 3 boyutlu olarak girecek ve son Resident Evil filmi olacak. Filmin ardından ise Resident Evil’ın TV dizisi başlayacak.

Son film biraz amatörmın kaçsa da Resident Evil, Resident Evil’dır kardeşim bir şekilde izleyecez (ama bu filmi sinemada izleyeceğimi pek sanmıyorum :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!