Menu

The Elder Scrolls Online’da Aylık Ödeme Bitiyor! - ebolax

Zaten uzunca bir zamandır söylentiler vardı hacı yani pek de sürpriz olmadı bu durum. The Elder Scrolls: Online‘nın aylık ödeme sistemi, 17 Mart tarihinde tamamen kaldırılıyor ve oyun Tamriel Unlimited sürümüne geçiyor.

Oyun tamamen bedava olmayacak ve oynamak isteyenler tıpkı Guild Wars 2‘de olduğu gibi en başta TES: Online’ı satın almak zorundalar.

Aylık ödemenin yerine de ESO Plus gelecek. Bu sayede 1-3-6 ay arasında hizmet bedeli ödeyip, ekstra içerikler, özel tecrübe bonusları, yeni bölgelere giriş gibi özelliklerden faydalanabileceksiniz. Eğer 17 Mart’ta TES: Online paralı üyeliğiniz devam ediyorsa, hesabınız kalan süreniz boyunca ESO Plus’a çevrilecek.

Aslında ben tam Free to Play sistemine geçer diye tahmin ediyordum ama adamlar bir şekilde cüzdanlara gözlerini dikmişler hacı yapacak bir şey yok :) Oyun, 9 Haziran’da PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak bu arada.

Buyrun bonus content olarak da çokzel bir sinematik sizlerle.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!