Menu

Theme Hospital, Origin’de Ücretsiz Oldu! - ebolax

Origin oyun platformunun en sevdiğimiz özelliği olan “On the House” kampanyasının bu seferki konuğu, yılların oyunu Theme Hospital oldu.

Bilmeyenler için belirtelim, On The House kampanyası kapsamında bazı Origin oyunları ücretsiz oluyor ve doyasıya oynayabiliyorsunuz. Oyunlar tabi ki eski oyunlar oluyor ama oyunun eskisi mi olur arkadaş? Al oyna işte kafamı bozma!

Oyunculara hediye edilen son oyun mizahi yapısıyla Theme Hospital oluyor. Eski günlere biraz olsun geri dönmek için aşağıdaki adresten oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Browser üzerinden de alımı gerçekleştirebiliyorsunuz bu arada Origin’de.

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/193383/pc-download/base-game/standard-edition

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!