Menu

Battlefield: Hardline – Yeni Oyun Modu Duyuruldu - ebolax

Zayanora ekibi olarak, Battlefield: Hardline çıkana kadar Battlefield 4’e sardığımız ve bu sayede “Hardline çıksın artııık!” çığlıklarımızın biraz olsun dindiği şu günlerde oyun hakkında yeni mod haberleri almak güzel oluyür.

17 Mart‘da çıkacak olan oyunun çıkışına artık 2 aydan az bir süre kaldı ve Electronic Arts hafiften pompalama işlemlerine girişmeye başladı. Oyunun geliştiricisi Visceral Games son olarak oyunun yeni modu Crosshair‘ı oyunculara tanıttı.

5’er kişiden oluşan iki farklı takımı haritanın zıt köşelerine yerleştiren bu modda karşı takımı olabildiğince hızlı temizlemeye çalışacaksınız. Ayrıca bu savaş alanında oyuncunun kontrol ettiği kaçırılmış ve ‘VIP’ denilen bir karakter olacak.

Evet bu oyun modu hemen ünlü bir oyunu akıllara getiriyor değil mi? Counter Strike bebeğim! Bence gayet güzel bir hamle yapmış Visceral Games. Bir oyunda ne kadar mod varsa o kadar uzun oynanır arkadaş.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!