Menu

Steam Canlı Yayın Özelliği Beta’dan Çıkıyor! - ebolax

Valve’ın çılgın oyun platformu Steam’in yeni sürümü ile birçok yeni özelliğe kavuşacak. Birkaç aydır beta sürümünde olan özellikler, artık tam sürüm olarak Steam’e geliyor. Twitch ve Ustream servisleri gibi, Steam Broadcasting özelliği ile oyunları oynarken canlı yayında ekranımızı paylaşabilecek ve izleyen kişilere gözdağı verebileceğiz. Broadcasting özelliği yalnız Steam oyunlarında çalışacağı için siz yine de Twitch hesaplarınızı falan atmayın :)

Ayrıca yeni güncelleme ile Steam’e FPS sayacı da ekleniyor. Bu sayede oyunlardan aldığımız kare oranını takip edip, performans hakkında bilgi sahibi olabileceğiz. Ben FPS için NVIDIA ShadowPlay özelliğini kullandığım içün bu özellik beni heyecanlandırmadı. Tahrik olmadım anlıyor musun?

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!