Menu

Sid Meier’dan Uzay Stratejisi, Starships - ebolax

Geçen birkaç senenin Zombi furyasından sonra şimdi de uzay furyası çıktı hacılar. Önüne gelen uzay oyunu yapıyor artık yakında GTA’ı da uzayda oynayabiliriz demedi demeyin.

Civilization serisinin yapımcısı Sid Meier, uzay savaşlarını konu alacak olan Starships isminde bir strateji oyununu müjdeledi.

Oyun hakkında bazı detayları oyuncularla paylaşan Meier, oyunun temelinin kendi uzay geminizi tasarlayıp, inşa etmeye bağlı olduğunu belirtti. Birbirinden farklı silahları ve kalkanları geliştirip uzay gemilerine monte edebileceğiniz oyunda, birçok varyasyon oluşturarak kendinize özel gemiler oluşturacaksınız.

Sıra tabanlı strateji oyunu Sid Meier’s Starships, 2015’in bahar aylarında piyasaya çıkacak. Ahanda oyunun duyuru fragmanı:

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!