Menu

Saints Row: Gat Out of Hell – İlk Yarım Saat - ebolax

Al hacı oyunu oynamayacaksan (ben büyük ihtimal oynamayacam mesela) izle bari zaman geçsin. Aslında Saints Row 4’ü bitirmiş biri olarak şu oyun motoruyla yapılabilecek bir sürü oyun fikri geliyor aklıma ama adamlar bu şekilde dalga dublaj takımı olarak kullanmayı tercih ediyorlar.

Önümüzdeki günlerde piyasadaki yerini alacak olan Saints Row: Gat Out of Hell için oyunun ilk yarım saatinin oynanış videosu paylaşıldı. Aslına bakarsanız daha oyun çıkmadı ama internette oyunun oynanış videolarından geçilmiyor.

Bu arada oyunun inceleme puanları da belli oldu. Kendi başına çalışabilen bir genişleme paketi olarak nitelendirebileceğimiz oyunun puanları umut verici.

Destructoid – 8
IGN – 7.8
Game Informer – 7.5
Videogamer – 7
GamesRadar – 2.5/5

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!