Menu

World of Warcraft’ı Bırakmış Oyunculara Müjde! - ebolax

Blizzard, dünyanın en çok oynanan MMO oyunu olan World of Warcraft için, geçtiğimiz yıl devreye soktuğu Starter Edition sürümünü coşturdukça coşturan bir yama yayınladı.

Starter Edition sürümü ile oyuncular herhangi bir ücret ödemeden Azeroth’a girip 20. seviyeye kadar ilerleyebiliyordu ve bugün World of Warcraft için yayımlanan 6.1 yaması ile birlikte, oyunu daha önce satın almış ama bırakmış oyuncular 20. seviyeye kadar olan karakterleri ile oyuna giriş yapabilecek. Ayrıca yüksek seviyeli karakterlerinin bulunduğu Guild’lere de girip eski arkadaşlar ile özlem giderilebilecek.

Guild’e girebilmek haricinde, Starter Edition hesaplarla tamamen aynı sınırlandırmalar bulunan Veteran Edition hesaplar, bugünden itibaren erişilebilir olacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!