Menu

Grand Theft Auto V, Steam’e Kol Gibi Geldi - ebolax

Türk Lirasına geçişten sonra birçok oyunda uygun fiyatlar sunan Steam, iş GTA V’e gelince yumdu gözünü açtı ağzını. Grand Theft Auto V, yerel perakendecilerle eş fiyattan ön siparişe açıldı ve şu anda 199 TL‘e Steam’den ön sipariş verebilirsiniz.

Düşüncelerinizi duyar gibiyim “ohaaaa çöööööşşşş!”. Olm bu ne böyle Steam’in açık ara en pahalı oyunu oldu GTA V! Tamam oyun güzel harika falan ama yok yani bu para verilmez oyun için. Hele ki elektrik faturalarının PlayStation 4 fiyatına eşit olduğu şu günlerde Türkiye’de doğru dürüst alacak adam çıkmaz.

Eğer oyunu ön sipariş (pre-order) ile satın alırsanız sizi 1,300,000 dolarlık oyun içi para hediyesinin yanında bedava oyun fırsatı bekliyor onu da belirtelim. (yemişim bonusunu :) Teklif 1 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli.

İşte bedava edinebileceğiniz oyunların listesi:

Max Payne 3
LA Noire
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Grand Theft Auto IV
Bully: Scholarship Edition
Grand Theft Auto: San Andreas
Manhunt
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Grand Theft Auto: Vice City
Midnight Club II
Grand Theft Auto III

http://store.steampowered.com/app/271590/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!