Menu

Oddworld: New ‘N’ Tasty – PC’e Geliyor - ebolax

Oddworld: Abe’s Oddysee‘nin yeniden yapımı olan Oddworld: New ‘N’ Tasty, 25 Şubat’ta PC‘lerimize konuk olacak.

Bilindiği üzere oyun, daha önce PlayStation 4 için piyasaya çıkmıştı ve artık oyunun diğer platformlar için çıkış tarihleri netleşiyor.

Oyunun Playstation 3 ve Xbox One sürümlerinin Mart ayında yayınlanması bekleniyor ve Oddworld: New ‘N’ Tasty’nin fiyatının bölgelere göre 15 Sterlin, 20 Dolar ve 20 Euro olarak belirlendiğini belirtelim. Steam üzerinden dağıtılacak olan oyun, Steam’in Dolar / Türk Lirası kurunu 1.5 olarak almasından dolayı gayet uygun olarak çıkabilir karşımıza. Ben şahsen 30 TL olarak bekliyorum.

Buyrun oyunun çıkış fragmanı.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!