Menu

Fnatic, Heroes of the Storm Takımını Kurdu - ebolax

Eee hacı artık oyun dediğin zaman MOBA türünü ayrı bir yere koymanın zamanı gelmeye başladı. İnsanlar artık MOBA oyunlarını ve takımlarını ayrı bir başlıkta değerlendirmeye başladılar.

Özellikle CS:GO ve League of Legends‘daki başarılarıyla bilinen, ünlü eSpor organizasyonu Fnatic, karşılaşmaya dayalı birçok oyunda kendi takımına sahip. Şimdi de gitmişler Blizzard‘ın yeni MOBA oyunu Heroes of The Storm için takım kurmuşlar.

Bizim ülkeden de takımların çıkmasının zamanı geldi bence. Sonuçta bunlar iş güç sahibi olup da oyun için işinden vazgeçen insanlar değil hacı, tiplere baksana öğrenci tayfası işte :) Bizden de öğrenci grupları birleşerek bu işi çok rahat profesyonel anlamda çalışabilir diyecem ama bizden çıkmaz yaa biz neree profesyonellik nere. Kendi içinde kavga edip birbirini bıçaklar bizim takımlar :)

http://www.fnatic.com/

fnatic_hots

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!