Menu

Dead Rising Filmi Mart’ta Geliyor - ebolax

Yönetmeni Zach Lipovsky tarafından “zombili Indiana Jones” olarak tanımlanan, Dead Rising oyun serinin beyaz perde uyarlaması Dead Rising: Watchtower‘ın çıkış tarihi, Sony Pictures tarafından 27 Mart olarak açıklandı.

Rob Riggle‘ın başrolde bulunacağı film, Crackle servisi aracılığıyla yayınlanacak. Filmin farklı dijital ve fiziksel versiyonlarının çıkacağı da söyleniyor. Eğlence, korku ve dramatik aksiyonu bir arada barındıracağı söylenen Dead Rising: Watchtower bakalım ne kadar beğenilecek.

Bence olmasa da olur bir film olacak kesin galiba. Dead Rising oyunlarına da ısınamadım. Babanı da sevmezdim sütoğlan. Başroldeki adam da bildiğin komedi filmi adamı.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!