Menu

League of Legends – Tristana Yenileniyor - ebolax

Kocaman topuyla ADC oyuncularının tercih ettiği Tristana‘ya bir haller oluyor (ay bayılcem). Şampiyon yenilemelerinden Tristana’a da nasibini alıyor ve hem görsel, hem de oynanış mekanikleri olarak değişim gösteriyor.

Görsel olarak dikkat çeken değişiklikler, büyüyen kulakları, parlayan gözleri olmuş (Pikaçu mübarek). Oynanış dinamiklerindeki değişikliklerse artık Tristana son vuruş yaparak öldürdüğü üniteler patlayarak çevresine ekstra hasar veriyor ve bundan sonra Tristana zıplama yeteneğini kullandığında, ekstra hasar vermesini sağlayan bir güçlendirme (Buff) kazanacak.

Ahanda Tristana’nın yeni görünümü şöyle (tam pikaçu yaa)

lol_tristana

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!