Menu

H1Z1’in Erken Erişimi Yarın Başlıyor! - ebolax

Evet gençler yarın H1Z1 ile zombi avına başlıyoruz. (Dikkat et de yeni üye sana kaymasın)

Sony Online Entertainment‘in MMO tarzındaki hayatta kalma-korku oyunu H1Z1‘ın erken erişimi yarın açılıyor. Sony tarafından yapılan açıklamalara göre oyun, 150-200 sunucu ile giriş yapacak.

Öncelikle Kuzey Amerika, daha sonra da Avrupa sunucularının açılması kuvvetle muhtemel. Ayrıca PvP ve PvE‘ye özel sunucuların da olacağı vurgulanıyor. Ekip (kimsiniz lan siz?!) her sunucuda farklı kuralların işleyebileceğini belirtti.

Bakalım baya bir eleştiri alan son videodan sonra bir şeyler gelişmiş mi oyunda? İşin garibi çok daha önce yayınlanan videolarda daha güzel görünüyordu oyun hatta H1Z1 etkinliği yapılmış ve 10-15 kişi falan oynamıştı canlı yayında ve o zaman da çok güzel görünüyordu. Ne yaptınız olm oyuna?

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!