Menu

Toshiba’dan Kablosuz Hafıza Kartları - ebolax

Bu adamlar ne ara bu kablosuz hafıza kartlarının 3. neslini çıkardılar hacı? İlk iki nesle neden denk gelmedim ben?

İçerisine yerleştirdiği kablosuz yonga ile hafıza kartlarına uzaktan erişimi mümkün hale getiren Toshiba, CES 2015 fuarında bu kartlarının üçüncü neslini tanıttı.

Toshiba-flashair

FlashAir III olarak adlandırılan yeni SD kartlar, kendileri bir WiFi ağı oluşturuyor ve 7 cihaza kadar bu ağa bağlanarak içerikleri transfer edebiliyorsunuz. Ayrıca mobil uygulama ile yaptığınız ayarlama sonrasında ağa bağlı iken internete de çıkış yapabiliyorsunuz.

Android ve iOS için özel bir uygulaması olan FlashAir III’e, bilgisayar üzerinden internet tarayıcınıza IP adresini yazarak da erişilebiliyor. WiFi imkanlarına göre hızlı bir veri transferi sunan kartlar 5 yıllık garanti ile geliyor. Toshiba FlashAir III SD hafıza kartları 16 GB kapasiteli 80 $, 32 GB kapasiteli 100 $ olmak üzere Mart 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!