Menu

J.R. Smith ve Iman Shumpert Cavaliers’da! - ebolax

Ooo hacı ben işlerden atlamışım ya bu trade’i! :) Şimdi Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors maçını seyrediyorum da J.R. Smith‘i görünce “neler olmuş laaan!” dedim :)

Cleveland Cavaliers‘ta Dion Waiters dönemi iki yıldan az bir sürede sona erdi. Cavs, üç takım arasında gerçekleşen trade’in bir parçası olarak Waiters‘ı Oklahoma City‘ye gönderirken, New York Knicks‘ten şutör guardlar J.R Smith ve Iman Shumpert‘ı kadroya kattı. Cleveland’ın çaylak pivotu Alex Kirk ve forveti Lou Amundson ise New York Knicks yolunu tutarken; Cavs 2019 ikinci tur draft hakkını da Knicks’e verdi. Cavs ise Thunder‘dan gelecek yıl ilk tur draft hakkını aldı.

New York, bu anlaşmalardan mal gibi çıkmış görünebilir ama amaç bu sene değil artık Knicks için. Bu anlaşmalarla transfer bütçesini artıran Knicks, Smith’ten 6.4 milyon dolar’lık indirime gitti ve bu yaz transfer bütçesinde 28 milyon dolarlık bir boşluk yarattı.

Cleveland Cavaliers tarafında ise bayram havası yaşanıyor denebilir. Kendini oyuna verebilirse muhteşem oynayan ve geçen senenin altıncı adam ödülüne sahip J.R. Smith’den bahsediyoruz. Iman Shumpert desen muhteşem bir oyuncu değil ama sıradan bir oyuncu da değil, gayet iyi işler yapabilir Cavs için.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!